Вело дзвінки

Продано
Дзвінок Electra Vinyl
Продано
Дзвінок Electra TRIPLE SCOOP

Дзвінки для велосипедів

Все частіше люди вибирають велосипед як основний засіб пересування. Однак цей транспорт не був би таким багатофункціональним, якби не додаткові аксесуари. Їх доступна безліч - дзеркала заднього виду, ліхтарі, насоси і т.д. Однак одну з найбільших популярностей набули велосипедні дзвінки (вело дзвінки). Цей виріб найчастіше йде в комплекті з велосипедом, однак іноді виникає необхідність велодзвінок купити окремо. Незважаючи на те, що цей аксесуар невеликий, виробники пропонують різні його різновиди. Варто дізнатися всі нюанси та особливості конструкцій, перш ніж велосипедний дзвінок купити. Як правильно підібрати дзвінок на великий? Сигнали на великий - зручний аксесуар, який забезпечує безпеку самого водія та оточуючих. Гудок на велосипед купити коштує як для дорослих, так і для дитячих моделей. Ви зможете повідомити інших учасників дорожнього руху про своє наближення і цим уникнути можливої ​​аварійної ситуації. Сьогодні можна купити велосипедний дзвінок наступних типів: 

 • механічний дзвінок для велосипеда з ударним принципом — щоб подати звук, необхідно опустити спеціальний важіль вниз; >

 • механічний дзвінок велосипедний з підвищеною гучністю — за рахунок збільшеної кришки, звук стає об'ємним і, як наслідок, гучнішим; 

 • електронний дзвінок на велосипед — купити варто всім тим, хто зацікавлений у придбанні сучасного пристрою, є динаміки та регульована гучність.

 • Ви часто вибираєте цей вид транспорту для того, щоб дістатися на роботу або відпочити, тоді обов'язково необхідно купити дзвінок на велосипед. Такий невеликий аксесуар допоможе уникнути можливих нещасних випадків. Однак тут ще важливо не просто купити дзвінок (сигнал) на велосипед, але й переконатися, що інші учасники дорожнього руху точно вас чують. Якщо ви катаєтеся тільки в парках, достатньо купити дзвінок (сигнал) для велосипеда механічного типу. Фіксувати таке доповнення можна за допомогою хомутів, гвинтів або гумових кілець — все залежить від особливостей вашого транспортного засобу. Де краще всього сигнал на велосипед купити?       

  Оскільки дзвінки на велосипед представлені у величезному асортименті, варто заздалегідь визначитися, де саме ви вибиратимете аксесуар. Серед покупців популярний інтернет-магазин theride.com.ua. Тут можна сигнал для велосипеда (сигнали на великий, клаксон на велосипед) купити від відомих виробників та за найдоступнішими цінами. Доставка замовлень здійснюється перевіреними кур'єрськими службами у всі міста країни. Є сумніви щодо того, який дзвінок на кермо велосипеда вибрати? Зверніться за допомогою до менеджерів інтернет-магазину, вони дозволять зробити правильний вибір. Що необхідно для нового велосипеда?

  Велосипед - найбільш екологічний та економний вид транспорту, який також благотворно впливає на здоров'я людини. Купивши новий велосипед, на ньому вже можна їздити, але є багато дрібниць, без яких важко обійтись. Одні необхідні для комфорту (флягоутримувач, велосумка, м'яка накладка на сидіння), інші потрібні для безпечного пересування (дзеркало далекого вигляду, світло, дзвінок). Крім того, для збереження нового транспортного засобу потрібен міцний та надійний замок, а для періодичного обслуговування велосипеда потрібно купити насос, запасну камеру, набір інструментів.

  Не варто забувати і про самого велосипедиста. Для тих, хто багато часу проводить у дорозі, виїжджає на трасу, пересувається по пересіченій місцевості, необхідне спеціальне екіпірування: велоодяг, веловзуття, захисні окуляри, рукавички, шолом, захист для ліктів та колін. Для того, щоб брати з собою дитину на велопрогулянку, необхідно закріпити на велосипеді надійне дитяче крісло, а для перевезення речей не завадить місткий багажник. сигналом. Цей вид транспорту рухається швидко і безшумно, не кожний перехожий може вчасно почути, що його наздоганяє велосипедист і треба усунути. За допомогою велодзвінка можна позначити своє пересування та убезпечити себе від раптового зіткнення з перехожими. Якщо раніше був тільки один вид дзвінків, звук яких знайомий усім з дитинства, то тепер власники двоколісного транспорту мають широкий вибір. У продажу можна зустріти такі види дзвінків, які встановлюються на кермо велосипеда:

  • класичний дзвінок (ударний);
  • гудок;
  • електронний сигнал.

  Звичайний механічний велосипедний дзвінок у вигляді металевої напівсфери всім давно знайомий. Він дзвонить після різкого натискання пальцем на язичок або кнопку. Стандартні моделі, які нічим не відрізняються від своїх "предків", випускаються у різних кольорах. Їхня ціна найбільш бюджетна. Молодіжні моделі виробляються у цікавішому дизайні: у вигляді футбольного м'яча, наприклад. Дитячі велосипедні дзвінки можуть бути великими та маленькими, вони прикрашаються яскравими малюнками (піратський прапор, метелики, квіти, тварини). Підлітки зазвичай просять купити велодзвінок із компасом.

  Велосипедний гудок, він же клаксон, є металевою трубкою з грушею на кінці. Моделі для дорослих зазвичай мають дизайн у стилі ретро. Дитячі клаксони виготовляються як фігурок тварин. Звук видається внаслідок стискання груші. Гучність та тональність гудка залежить від довжини та товщини трубки. Електронний сигнал - найсучасніший різновид звукових пристроїв. Найчастіше він працює від акумулятора або батарейок і має в "репертуарі" кілька мелодій. Зрідка у продажу можна зустріти пневматичні дзвінки, які користуються великим попитом. Вони дають дуже гучний сигнал. До початку використання слід накачати повітря в спеціальну ємність насосом для створення високого тиску.

  Що слід враховувати під час вибору велосипедного дзвінка?

  Перш ніж купити велосипедний дзвінок, слід врахувати кілька нюансів:

  • гучність (для пересування по гучних вулицях рекомендується оснащувати велосипед більш гучним пристроєм);
  • тип кріплення;
  • дизайн;
  • додаткові функції (регулювання гучності, підсвічування, вибір мелодії та інше).

  Електронні моделі велосипедних сигналів коштують трохи дорожче, ніж гудок або ударний дзвінок. Додаткові функції також впливають на вартість.

  Купити механічний дзвінок, гудок або сигнал для дитячого та дорослого велосипеда за привабливою ціною можна в інтернет-магазині TheRide (Україна, Київ).


Вело дзвінки доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.