Вело дзеркала

Вело дзеркала

У даному розділі можна купити дзеркало для велосипеда , яке може істотно полегшити рух дорогами при правильному його використанні. Велосипедне дзеркало купити яке ви можете у нашому веломагазині чи отримати з доставкою в такі міста як Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ працює так само як і автомобільне. Існує кілька типів дзеркал для велосипеда - в основному вони поділяються за методами кріплення -  дзеркало на шолом купити можна від відомих виробників, дзеркало на кермо велосипеда або дзеркала на раму велосипеда. Дзеркала для велосипеда виконуються в основному з міцного пластику і поверхні, що не б'ється. Практично всі велосипедні дзеркала мають конструкцію, що складається, яка не пошкоджується при падінні велосипеда.

Дзеркало заднього виду — основа безпеки велосипедиста

Необхідним атрибутом вело-, мото- та автотранспорту під час поїздок містом або жвавою трасою є дзеркало. На відміну від автомобілів, не кожен велосипед обладнується цим аксесуаром. Але при керуванні велосипедом дзеркала відіграють не менш важливу роль. Їхня основна функція - забезпечення повноцінного всебічного огляду в процесі переміщення для гарантії безпеки водія. Перед зупинкою або поворотом велосипедисту необхідно враховувати дистанцію, де знаходяться інші учасники дорожнього руху, щоб своєчасно відреагувати на наближення транспортного засобу. Зазвичай пристрій має сферичну форму. Конструкція є хомут з ​​прокладкою з гуми, а також пластиковий корпус для надійної фіксації та зручного зняття в разі потреби. Деякі моделі даних аксесуарів для велосипедів оснащені додатковим функціоналом, наприклад, мигалками для їзди в темну пору доби. Які бувають типи велозеркал?

Якщо ви вирішили купити велозеркало, необхідно взяти до уваги спосіб його встановлення. У зв'язку з цим розрізняють такі типи даних атрибутів:

  • з фіксацією на кермо - стандартний варіант кріплення, дзеркальна поверхня розміщується на рульовій трубі або на торці зниження ймовірності травмування при пошкодженні аксесуара; при цьому можливі дві компонування: висока (велозеркало виставляється вгору або назад, як у мототранспорту) і підвісна (розміщення на вільному шарнірі під кермом замість фіксації над ним);
  • перед грипсами - фіксація здійснюється за допомогою хомута, аксесуар не виноситься за межі розмірів велотранспорту;
  • з установкою на внутрішній або зовнішній стороні шолома - ідеально підходять для поїздок в екстремальних умовах, мають хорошу видимість, не збільшують габарити; певні моделі дзеркальних поверхонь спочатку вбудовані в конструкцію шоломів, вирізняючись зручністю регулювання.

Купити велосипедне дзеркало заднього виду можна у спеціалізованих торгових точках з продажу комплектуючих та аксесуарів для велотранспорту, а також в інтернет-магазині з можливістю доставки додому.

Критерії вибору велосипедного дзеркала

Купуючи даних атрибутів необхідно враховувати такі параметри продукції: наявність удароміцного корпусу;

  • відсутність механічних пошкоджень, сколів, потіків на дзеркальній поверхні;
  • надійне кріплення без можливості прослизання;
  • якість відображення (сферичним поверхням властива дуга рівномірної кривизни під час огляду);
  • колір корпусу, ціна різних моделей виробів.

  • Вело дзеркала доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.