Вело пульсометри

Пульсометр – ваш датчик здоров'я


У житті кожного велосипедиста-аматора настає той момент, коли йому хочеться їздити краще, ефективніше та швидше. Усі ці навички досягаються за рахунок тренувань. Але далеко не всі розуміють, що основним фактором, що впливає на якість тренувань, виступає не їхня частота або тривалість, а пульс. Саме перебування в правильних зонах Частоти Скорочення Серця (ЧСС) призводить до певних результатів: тренування витривалості, потужності або швидкості. Навіть, якщо мета тренувань не спортивний результат, а бажання скинути зайву вагу, то вам все одно не вдасться правильно побудувати тренування без контролю пульсу.
Саме тому, під час тренувань, важливо користуватися пульсометром. Сам принцип роботи пульсометрів не сильно змінився з дня його винаходу: 2 електроди прикріплені до шкіри (зазвичай на грудях серця) вимірюють ЧСС. На даний момент, на ринку є моделі пульсометрів без нагрудних датчиків, які кріпляться на палець або кисть руки. Але їх точність не можна порівняти з моделями пульсометрів, які мають нагрудний датчик. Такий датчик легко кріпиться за допомогою еластичного ременя та практично не відчувається на тілі. Він живиться від батарейок і, як правило, передає сигнал (зазвичай по бездротовому каналу) на приймач, який виконаний у вигляді наручного годинника. росту, а також контролюють вихід/вхід із тренувальних зон. Оповіщення про зміну тренувальних зон відбувається за допомогою звукового сигналу. Кожен, хто стежить за своїм здоров'ям, знає, що базовий показник стану людини за будь-якої фізичної активності – частота серцевих. скорочень. Завдяки наручному пульсометру ви отримаєте можливість контролювати ступінь навантаження на організм, обчисліть період відновлення і надалі зможете розрахувати заздалегідь інтенсивність тренування або велопрогуляння. Поки людина молода, їй по силі будь-які м'язові навантаження, особливо коли це приносить задоволення та драйв. Трапляється, що натреновані м'язи не знають втоми, а серце не встигає за їх інтенсивністю і працює в прискореному темпі. Якщо це відбувається постійно, то проблеми з серцем – лише питання часу.

Як вибрати спортивний вело пульсометр в Україні

Збираючись купити пульсометр орієнтуйтеся на співвідношення «ціна-якість ». Просунуті пульсометри з безліччю функцій, включаючи ведення щоденника тренувань з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, потрібні хіба що професійним спортсменам, все життя яких проходить у спорті.

Як вибрати спортивний вело пульсометр в Україні

Збираючись купити пульсометр орієнтуйтесь на співвідношення «ціна-якість». Просунуті пульсометри з безліччю функцій, включаючи ведення щоденника тренувань з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, потрібні хіба що професійним спортсменам, все життя яких проходить у спорті.

Як вибрати спортивний вело пульсометр в Україні

Збираючись купити пульсометр орієнтуйтеся на співвідношення «ціна-якість». Просунуті пульсометри з безліччю функцій, включаючи ведення щоденника тренувань з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, потрібні хіба що професійним спортсменам, все життя яких проходить у спорті.

Збираючись купити пульсометр, орієнтуйтеся на співвідношення «ціна-якість». Просунуті пульсометри з безліччю функцій, включаючи ведення щоденника тренувань з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, потрібні хіба що професійним спортсменам, все життя яких проходить у спорті.

Збираючись купити пульсометр, орієнтуйтеся на співвідношення «ціна-якість». Просунуті пульсометри з безліччю функцій, включаючи ведення щоденника тренувань з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, потрібні хіба що професійним спортсменам, все життя яких проходить у спорті.


Вело пульсометри доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.