Вело кріплення

Аксесуари велокріплень для велосипеда

Якщо у вас вже є велосипед або ви щойно його придбали, ви повинні розглянути велоаксесуари та велокріплення для нього. Деякі з них потрібні, наприклад, шолом, велофара, велокомп'ютер, базове захисне спорядження або ремонтний комплект. Інші повинні розглядатися тільки в тому випадку, якщо у вас є бюджет або ви робите достатньо подорожі, щоб виправдати їхнє використання. У нашому магазині працює доставка велоаксесуарів по Україні.

Безпека має бути вашою першою турботою при їзді велосипедом, і тому може знадобитися екіпірувати себе спорядженням, яке захищає вас і добре видно іншим автомобілістам. Шолом та яскравий флуоресцентний одяг – гарний початок. Комфорт – це ще одна причина для оснащення вашого велосипеда. Якщо ви гастролюєте, набагато зручніше покласти своє спорядження у бічні кошики велокріплень, ніж носити його на спині. Так само, велосипедні рукавички, велосипедні штани (безрукавки) і зручні сидіння мають велике значення для того, щоб зробити поїздку витривалішою, навіть якщо до роботи і всього кілька миль. Здоровий глузд є ще одним фактором в оснащенні вашого велосипеда. Немає нічого гіршого, ніж застрягти на узбіччі дороги за 50 миль від будинку зі спущеною шиною і без засобів її полагодити. Це може бути довгий шлях до телефону, не кажучи вже про повернення. Якщо ви їдете велосипедом на роботу або в школу, вам потрібно бути впевненим, що ви дістанетеся вчасно. Ви повинні нести внутрішні труби, ремонтний комплект, велосипедний насос та інше основне ремонтне обладнання для кожної поїздки. ; Стільниковий телефон і трохи грошей, звичайно, теж не зашкодять. Коротка відповідь на це питання – ні. Нові аксесуари виходять весь час і не обов'язково призначені для більш старих моделей. Якщо ви купуєте насос, сідельну сумку, педалі або будь-який інший предмет, який кріпиться до вашого велосипеда, завжди краще брати з собою велосипед при покупці. Це тому, що довжина штанги та фітинги велосипедів можуть відрізнятися. Більшість магазинів велосипедів зроблять все для вас, сподіваюся, без додаткової оплати.


Вело кріплення доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.