Сноуборд черевики

Продано
Черевики ROSSIGNOL EXCITE'13
Продано
Черевики ROSSIGNOL DEAL'09
Продано
Черевики ROSSIGNOL CRUMB'13
Продано
Черевики HEAD ZORA BOA 2014
Продано
Черевики FLOW ONYX COILER 2017
Продано
Черевики FLOW Hylite Focus 2015
Продано
Черевики FLOW AERO COILER 2017
Продано
Черевики DC KARMA J LSBT 2014

Сноубордичні чоботи – це незамінний елемент спорядження для будь-якого сноубордиста. Вони забезпечують комфорт та безпеку під час їзди на снігу, а також мають важливе впливу на управління і контроль над лижами. На сайті https://theride.com.ua/snoubord-botinki/ ви можете знайти широкий вибір сноубордичних чоботів різних розмірів, фірм і моделей.

У нашому магазині ви знайдете чоботи для чоловіків, жінок і дітей, які відповідають найвищим вимогам якості та комфорту. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами, такими як Burton, DC, Ride, K2 і іншими. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам у виборі найбільш відповідної моделі, урахуючи ваш рівень майстерності, стиль їзди і особисті бажання.


Сноуборд черевики доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.