Покришки

Покришки на велосипед

Так само, як ви замінюєте старі кросівки, коли вони зношуються, потрібно замінювати і велосипедні шини, коли прийде їхній час. І підійти до вибору нової велосипедної гуми потрібно з тією ж відповідальністю, з якою ви вирішуєте якусь модель взуття придбати. Від шин багато залежить те, як їздитиме ваш великий, на якому грунті ви зможете розігнатися до максимуму, а де проблематично проїхати навіть кілометр. Покришка - це єдина точка у велосипедах, яка стикається із землею, тому вона має вирішальне значення для визначення того, як наш велосипед поводиться на дорозі.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗМІНИТИ ПОКРИШКИ?

Немає чітких тимчасових обмежень з експлуатації однієї пари шин, але існує ряд ознак, що дозволяють зрозуміти, що необхідно задумати про термінову заміну велопокришок: кромки протектора помітно зношені; керованість вашого велосипеда стала помітно гіршою; протектор шини здається округлим чи нерівним; гума починає тріскатися або відшаровуватися від виступів або боковин; ви помічаєте деформацію шини (викликану ушкодженням каркасу під зовнішньою стінкою); ламелі – крихітні прорізи у шинах, які допомагають їм триматися на мокрій поверхні – зникають; ви помічаєте багато дрібних порізів на своїй велопокришці; індикатори зношування (якщо вони спочатку присутні) - це зазвичай одна або дві невеликі ямочки - зникають. Якщо ви помітили хоча б кілька перелічених вище ознак, то радимо вам придивитися до нових варіантів "взуття" для байка, оскільки їздити на зношеній покришці може бути травмонебезпечним, адже на нестійкому велосипеді важче тримати баланс та маневрувати на дорозі. Ціни на велорезину можуть стартувати від 100 гривень і доходити до кількох тисяч. Все залежить від того, наскільки якісна гума покришки, від якого бренду, які технології використовувалися при її створенні.

ЯК ЗРОЗУМІТИ ЯКА САМЕ ВЕЛОРОЗИНА ВАМ ПІДІЙДЕ?

До вибору нового набору велосипедних шин часто ставляться легковажно чи імпульсивно. Це відбувається або тому, що ми вражені асортиментом різних брендів та моделей, якими переповнені магазини, або тому, що не усвідомлюємо важливості цього компонента велосипеда. Зі збільшенням кількості доступних на ринку моделей покришок для велосипедів, покупка підходящої покришки може стати складним завданням. Як і автомобільні шини, шини для шосейних, гірських або міських велосипедів стають все більш технічно складними та спеціалізованими, так що хоч трохи розібратися в темі перед покупкою все ж таки доведеться. Насамперед вибір шини правильного розміру пов'язаний з двома основними вимірами - ширина та діаметр. Для початку звернемо увагу на діаметр велосипедного колеса. Дорослі моделі бувають діаметрів 26, 25,5, 28 і 29 дюймів. Зустрічаються також розміри 20 і 24 дюйми - вони характерні для складних велосипедів та деяких екстремальних варіантів байка. Дуже важливо, щоб діаметр колеса збігався з діаметром шини, інакше навіть нормально встановити гуму на велосипед не вдасться. Ширина велопокришки визначає площу стикання велосипеда з дорогою, а також загальний обсяг шини. Так велосипеди з більш товстими шини будуть важчими і повільнішими, ніж тонші шини, але забезпечать стійкість під час катання. Далі розберемося з типами велопокришок, які можна купити в Україні. До найпопулярніших видів зараховують: слікові покришки, що відрізняються гладким малюнком і застосовні в їзді по рівній поверхні на зразок асфальту; сліки хороші, якщо ви любите скісну їзду; більш-менш універсальні напівсліки, м'яка гума яких хороша для путівців, але може швидко сточуватися про асфальт; позашляхові велопокришки з активним протектором, які ще називають злою чи "агресивною" гумою; вони розраховані для довгих велосипедних прогулянок бездоріжжям, бруду, пуску; їх можна дізнатися за сильно виступаючим "колючим" малюнку; балони мають погане зчеплення з грунтом, але розраховані на низький тиск, що комфортно їзди в місті. Крім того, існують звичні покришки з надувними камерами та безкамерні варіанти. Безкамерні велосипедні шини: це велосипедні шини, які щільно прилягають до обіду та накачуються самі. Безкамерки дозволяють їздити на велосипеді з нижчим тиском у шинах – до 20 фунтів на квадратний дюйм, що позитивно впливає на зчеплення з дорогою та забезпечує більш плавну їзду, але процес безкамерної установки може бути трохи складнішим, та й ціна подібних велопокришок зазвичай значно вища. Всі ці покришки для велосипеда можуть зробити ваш велосипед як нескінченно зручним в експлуатації, так ускладнити вам життя та зробити звичні вечірні велозаїзди чи ранковий шлях на роботу просто нестерпним. Ваш остаточний вибір потрібної моделі залежатиме від того, де і року ви збираєтеся їздити на велосипеді. Так, гірському велосипеду найкраще купити агресивну гуму, а на міський байк надіти гладку сликову велопокришку, і обидва ці варіанти не важко знайти в українському магазині за привабливу ціну.

ДЕ НЕДОРОГО ЗАМОВИТИ ХОРОШУ ПОКРИШКУ ДЛЯ ВЕЛИКА?

Київ, як вся Україна, наповнений місцями, де продаж гуми на велосипед йде повним ходом, але велосипедну покришку найкраще підбирати у спеціалізованих веломагазинах, де досвідчені продавці зможуть допомогти вам у виборі. Але не обов'язково оминати всі точки продажу велосипедів в Україні, щоб купити ідеальну пару велосипедної гуми. Сайт theride.com.ua. завдяки зручній системі фільтрів ви з легкістю зможете самі підібрати для себе ідеальне "велосипедне взуття", ну а якщо вам знадобиться консультація, то наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання по телефону або в діалог у Телеграмі. Ми продаємо тільки найкращі екземпляри велосипедних покришок в Україні за найвигіднішими та приємними цінами, а наш величезний асортимент дозволить вам купити саме ту модель шин, яка ідеально підійде вам та вашому велосипеду. Пропонована на нашому сайті велорезина від надійних виробників буде привезена вам у будь-який населений пункт у найкоротші!


Покришки доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.