Планки для кайту

Планки для кайту

Основний інструмент керування кайтом – це планка або бар. Якщо бар не йде в комплектації з куполом, то вибирають планку для кайту з урахуванням виробника, модельної лінійки і площі кайту. Тому перед вибором ознайомтеся з посібником з експлуатації моделі. У ньому обов'язково буде таблиця відповідності. Проконсультуйтесь також з менеджером нашого інтернет-магазину, щоб прояснити найменші нюанси.

Будь-яка сучасна планка управління обладнана системою Depower для затягування центральних строп, системою регулювання задніх строп, системою скидання сили кайта – чікенлупом, кільцем для приєднання страхового лиша. Депауер, чікенлуп і страховий лиш утворюють три ступеня підстраховки для райдера на випадок критичних ситуацій. При покупці звертайте увагу на комплектацію планки для кайту - зі стропами або без них. У нашому каталозі представлені бари від всесвітньо відомих виробників з бездоганною репутацією.<<<<<<< Останнім часом все більше виробників кайтів дають можливість купити тільки купол без планки управління, що до нього додається. З одного боку, це можливість заощадити, купуючи запасне вітрило і користуючись планкою від старого. З іншого, Чи дійсно конструкція працюватиме однаково добре з куполами різної будови? Далі ми розглянемо, як вибрати планку для кайту, щоб забезпечити ідеальну керованість.

Пристрій

Планка або бар - це пристрій, основне завдання якого полягає в керуванні куполом. З її допомогою можна змінити кут атаки, напрямок руху та його швидкість. Від якості підбору цього обладнання залежить керованість конструкції, а також безпека кайтера. Пристрій планки управління кайтом може на перший погляд здатися трохи складним. Вона являє собою перекладину, покриту спеціальним покриттям, що не ковзає. По краях закріплені стропи, що управляють. У середині є отвір, через яке проходить дипауерна стропа, завдяки якій йде керування тягою. На стороні кайтера вона закінчується чікенлупом (chicken-loop) - спеціальною петлею, що фіксується на трапеції. З іншого боку дипауерная стропа поділяється на кілька окремих елементів, що кріпляться до купола. Точка поділу може бути прямо біля бару або на деякому віддаленні від нього. Трохи вище перекладини також розташовується триммер для керування кутом атаки та система аварійного відстрілу вітрила. Розмір планки визначається площею купола. Якщо він розрахований на слабкий вітер і має площу 12-20 м2, необхідний великий бар 45-52 см завдовжки. Кайти на 8 метрів і менше комплектуються маленькою планкою (38-45 см). Середні моделі можуть керуватися баром будь-якого розміру. Крім того, при виборі бару потрібна конструкція самого вітрила, а, точніше, кут розходження строп.

Чи можна використовувати планку від іншого кайту

Якщо говорити про топові бренди, то вартість лише планки для кайту може перевищувати 500 доларів. Відповідно, багато кайтерів хочуть заощадити і думають, чи не обійтися однією планкою для кількох куполів і чи не купити виріб дешевшого бренду замість оригіналу. Як і спорядження, ціни на навчання кайту можуть сильно відрізнятися. На жаль, це не завжди залежить від професійності інструкторів. Поєднувати кайт і планку різних марок можна. У цьому випадку оригінальний та альтернативний бари повинні збігатися за декількома параметрами:

  • кількість строп (у продажу є чотири- та п'ятистрові моделі);
  • кріплення строп до вітрила (у випадку розбіжності можна використовувати додаткове кріплення); Чи можливе використання однієї планки для кількох кайтів? Можливо, за умови дотримання описаних вище принципів. Однак краще мати мінімум два бари, а ще краще – підбирати планку до кожного бані окремо. Це значно скоротить знос обладнання та строп, а також дозволить мати заміну на випадок непередбачуваної поломки.

    Краще не економити та купувати планку відповідно до бренду та моделі кайту. Тільки в цьому випадку катання буде дійсно приємним, захоплюючим та безпечним.

    Краще не економити і купувати планку відповідно до бренду та моделі кайту. Тільки в цьому випадку катання буде дійсно приємним, захоплюючим та безпечним.

    Краще не економити і купувати планку відповідно до бренду та моделі кайту. Тільки в цьому випадку катання буде дійсно приємним, захоплюючим та безпечним.


Планки для кайту доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.