Вітрила для віндсерфінгу

Вітрила для віндсерфінгу відповідають за швидкість і маневреність під час катання на дошці по водному простору, тому їх правильний підбір дуже важливий. Вітрило для віндсерфінгу являє собою полотнище, яке може мати площу від 0.8 до 12,5 кв.м. Чим сильніший вітер, тим меншим мають бути розміри. Є відмінності і за матеріалами – для виготовлення застосовують дакрон, плівку або майлар, а також кількість секцій – лат. На основі цих характеристик і визначається, яке саме вітрило для віндсерфінгу купити. Таким чином, виділяють такі групи:

  • Навчальні – призначені для початківців. Їхня площа становить 8-5.5 кв.м. Зазвичай виготовляється з дакрону – міцний та легкий матеріал навіть за слабкого вітру забезпечить необхідну тягу.
  • Фрірайд – для вільного стилю. Площа – від 4.5 до 8.5 кв.м., кількість лат – від 5 до 7. Вітрила відрізняються гарною керованістю при поривах вітру.
  • Фрістайл – для трюків на дошці. Форма сприяє максимальній рухливості та можливості робити «стрибки». Лат зазвичай 4, площа складає 3.8 - 6.5 кв.м. Слалом. Такі вітрила для віндсерфінгу купити необхідно тим, хто бере участь у перегонах. Як правило, включають 7-8 латів і мають площу від 5.5 до 12.5 кв.м. Для надання особливої ​​«тяжкості» між латами та щоглою встановлюються спеціальні упори – камбери. Вейв – для катання при сильних хвилях. Площа 3.3 до 6.5 кв.м і 3 – 4 посилені лати дозволяють відмінно протистояти натиску хвиль.

У нашому інтернет-магазині представлений великий модельний ряд продукції від відомих марок. Всі товари – оригінали, а це означає, що ціна повністю відповідає якості.

Купити вітрило для віндсерфінгу в Україні

Якщо ви хочете купити вітрило для віндсерфінгу, ви можете замовити його на нашому сайті . Доставка здійснюється по всій країні за допомогою транспортних компаній. Вибір вітрила для віндсерфінгу також важливий, як і підбір підходящої дошки. Якщо спорядження повністю відповідає типу та техніці катання, то Ви можете бути впевненими, що отримаєте максимум задоволення від віндсерфінгу.

Вітрила для віндсерфінгу мають те ж маркування, що й інше спорядження, залежно від техніки та погодних умов катання. Тому вибираючи вітрило, подумайте, де і як збираєтеся кататися. Сучасні технології дозволяють створювати вітрила, стійкі до впливу ультрафіолету та зламів під час катання. Пропонуємо Вашій увазі вітрила для віндсерфінгу від великих до малих, дитячі та дорослі, для новачків та професіоналів.

В асортименті вітрила для віндсерфінгу екстремального на хвилях і для ковзання при слабкому вітрі. У нашому магазині Ви знайдете також набори для дитячого віндсерфінгу, що складаються з вітрил різної висоти, щоглової розбірної, спеціального дитячого гіка.

Вітрило у поєднанні з правильно підібраною щоглою буде відповідати всім вимогам віндсерфера. Виготовлені з нових матеріалів, вітрила стають легшими з року в рік, висота вітрила перестає бути перешкодою на шляху активного катання.


Вітрила для віндсерфінгу доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.