М'ячі футбольні

Футбол – один із найпопулярніших видів спорту у світі. Існує безліч його різновидів – пляжний, дворовий, професійний, футзал, футдаблбол і навіть із елементами кунг-фу. Незалежно від правил, основним атрибутом без якого будь-яка гра просто не відбудеться, є футбольний м'яч. Він повинен бути якісним і відповідати певному виду футболу. , яке відштовхує вологу, відмінний варіант для дворового футболу; матчевий – зносостійкий, їм добре грати навіть під час або після дощу;

 • для міні-футболу – має інші характеристики (менший радіус та відскок).
 • Як вибрати якісний м'яч для футболу

  Дуже важливо правильно підібрати розмір, вагу та матеріал.

  >

  Розміри:

  • №1 – рідко використовується для гри, найчастіше в рекламних цілях;
  • №3 – для тренувань дітей від 4-х до 8 років, вага – до 340 г, а обсяг не перевищує 60 см; №4 – використовується для гри у футзал, а також для дітей віком до 12 років. Довжина кола - 62-64 см, вагою 400-440 грам; № 5 - стандартний розмір, використовується для змагань. Має довжину кола від 67 до 70 см і важить не більше 450 г.


  Матеріал

  Міцність, вологостійкість та термін служби Вироби залежать від матеріалу, з якого він виготовлений. Зовнішній шар роблять як із синтетики, так і шкіри. Слід враховувати те, що згодом шкіряний м'яч витягується і втрачає вологостійкість та форму. Тому все більше виробників віддають перевагу синтетиці – поліуретану та полівінілхлориду (ПВХ). Вони досить надійні, міцні та довговічні. Не слід купувати дитячий м'яч з неякісної гуми, яка неприємно пахне. Він токсичний і негативно впливає на здоров'я дитини. Підкладковий шар також має велике значення, адже він відповідає за вагу, міцність та інші важливі характеристики. При виготовленні використовують тканину, поліуретану, піну. Чим вище якість зовнішнього шару, тим менша кількість внутрішніх шарів (оптимально 3-4).


  Камера

  Цей елемент надає форму та пружність. Найчастіше виготовляються з латексу та бутилу. Латексними грають професіонали, вони м'якіші та керованіші. Бутилові камери жорсткіші, але їх потрібно рідше підкачувати. Є два види швів - машинні і ручні. За допомогою машинного крою найчастіше шиють сувенірні вироби. Не рекомендується використовувати для гри, адже він прослужить не довго. Інша справа – ручна зшивка, яка надійна та якісна. Виробники також застосовують термосклейку – новий спосіб, що не пропускає вологу, але при пошкодженні його вже не полагодити.

  кращих характеристик та найвищих стандартів.


  Де купити футбольний м'яч

  У нашому інтернет-магазині TheRide можна недорого придбати кращий футбольний або футзальний м'яч відомих брендів Select, Mikasa, Joerex. Ціна Вас порадує, адже у нас широкий вибір товарів із різними характеристиками. У каталозі можна вибрати професійний спортивний інвентар, так і аматорський. Ми враховуємо інтереси всіх покупців та постійно розширюємо наш асортимент.


  М'ячі футбольні доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.