Щогли для віндсерфінгу

У віндсерфінгу вітрила настільки сильно катуються всіма вітрами, що утримати їх можуть тільки по-справжньому сильні руки. Але навіть богатир не впорається з цим завданням, якщо неправильно підібрана щогла для віндсерфінгу. Купити це обладнання теж потрібно вміти, щоб почуватися впевнено перед силою хвиль і вітрів.

Як діють щогли для віндсерфінгу

Дослідний серфінгіст ніколи не дозволить собі під хорошу дошку та вітрило придбати погану щоглу. Адже від такої нехтування деталлю спорт втратить більше половини потенційної ефективності. Недарма виробники рекомендують встановлювати щоглу, що відповідає вітру.

Щогли для віндсерфінгу стандартного діаметра класифікуються залежно від ступеня їх жорсткості та вмісту в них карбону. Від збільшення карбону у складі щогли покращується стійкість, працездатність вітрила і знижується його вага. Жорсткість – одна з основних складових, якими характеризується щогла для віндсерфінгу. Інтернет-магазин надає клієнтам інформацію про жорсткість щогл методом IMCS або індексованої системи перевірки щогл. Ця визнана у світі методика калібрування кривизни та жорсткості щогл для віндсерфінгу на базі щогли, довжина якої становить 460 сантиметрів. До речі, справжнім серфінгістам не потрібно пояснювати, що з вітрилами більшого розміру взагалі неприпустимі експерименти та зневажливе ставлення до порад спеціалістів та маркування. Ця межа реального ризику починається вже з 6,5 метрів. Тобто, з вітрилом даної висоти і більше самодіяльність вже просто згубна.

Популярністю у деяких серфінгістів користуються алюмінієві щогли, жорсткість яких дещо поступається карбоновим аналогам. Тому все частіше спортсмени вибирають комбіновані варіанти – з алюмінію та карбону. Але таке пристосування виглядає красиво тільки на березі, а ось при сильному вітрі в морі може і підвести. підбирання. Найкраще дотримуватися рекомендацій спеціалістів і придбати пристрій з необхідним маркуванням. довжину. Це відбувається шляхом опускання частини трубок меншого діаметра всередину більш широких, як у телескопі, звідки і назва. Купити це пристрій можна в нашому магазині TheRide.

Але новачкам не варто морочитися з приводу суворого дотримання рекомендацій, а обмежитися рідними комплектуючими до вітрила. Вітрило – річ досить довговічна за наших умов. І якщо вітрило навіть спочатку краще купувати дорожче, то щоглу можна взяти і дешевше. Адже спочатку потрібно хоча б пристосуватися до утримування вітрила. А от коли «юніор» твердо освоїть трапецію, катапульти та петлі, навчиться вітрило набивати та визначати потрібну стійку, працюючи за різних погодних умов, першу щоглу можна буде замінити і на більш просунутий аналог.

Жителі невеликих містечок і сіл України можуть замовити щогли телескопічні онлайн у нашому інтернет-магазині. Великий вибір, продукція провідних виробників, доступні ціни – ось «плюси» нашої торгівлі.


Щогли для віндсерфінгу доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.