Лижні маски

Лижні маски

Лижні окуляри є виробами, які забезпечують очам людини підвищену чіткість і покращену видимість. Більше того, ці аксесуари захищають їх від випадкових ударів гілок та несприятливих кліматичних умов. Без цього атрибуту практично неможливо обійтися на гірськолижних курортах, тому що саме вони гарантують шанувальнику активного відпочинку повноцінний комфорт.

На що звернути увагу перед тим, як купити окуляри? , лижні окуляри вважаються надзвичайно популярними виробами, тому над створенням працює дуже багато виробників. Проте, перед тим, як придбати ці аксесуари, слід обов'язково враховувати такі особливості:

  < li>Дизайн.
 • Форму.
 • Розмір.
 • Колір.
 • Рівень захисту.
< Варто зазначити, що вибір моделі гірськолижних окулярів залежить від погодних умов, рельєфу та особливостей катання. Крім того, надзвичайно важливу роль перед придбанням таких аксесуарів відіграє якість лінз. Саме вони гарантують покращену видимість в умовах довкілля. Від якості лінз залежить комфорт людини та чіткість зображення. Більше того, правильно підібрані лінзи попереджають втому та погіршення зору. Крім того, дуже важливу роль при виборі таких аксесуарів відіграє їхній розмір. Перед придбанням цього виробу людині необхідно звернути увагу на їхній розмір. Такі окуляри повинні щільно прилягати до обличчя, але не стискати його. Зручні моделі характеризуються якісною оправою, яка забезпечує людині повноцінний комфорт. Деякі вироби також можуть зверху доповнюватися антиалергенним поролоном для того, щоб знизити ризик травм. При виборі лижних окулярів також не слід забувати про спеціальний проріз для носа. Він має повністю відповідати ширині цього органу. Завдяки цій особливості, використання даних аксесуарів ніколи не ускладнюватиме дихання і доставлятиме дискомфорт.

Від чого залежить ціна лижної маски?

Перед тим, як вибрати конкретну модель лижних окулярів, варто звернути увагу на якість лінз та матеріал, який виробник використав для їх створення. Залежно від типу вони бувають такими:

 • Сферичними
 • Дугоподібними
 • З прямою конструкцією

Багато прихильників активного відпочинку рекомендують віддавати перевагу лижним окулярам, ​​в основу яких входить полікарбонат. Такий матеріал характеризується надійністю та міцністю. Більш того, він славиться ударостійкістю і деформацією. Отже, при придбанні лижних окулярів необхідно враховувати такі особливості: Купити маску лижну варто таку, щоб вона надійно захищала від ультрафіолетових променів .

 • Лижні окуляри у Львові повинні повністю відповідати розміру особи людини.
 • Цей аксесуар повинен доповнюватися спеціальним покриттям проти запотівання.

  Спускаючись на великій швидкості по гірському схилу, дуже важливо заздалегідь бачити нерівності на лижній трасі, щоб вчасно на них зреагувати та здійснити потрібний маневр. На основі величезного досвіду, виробники пропонують гірськолижні маски для різних погодних умов (сонце, хмарність, туман, опади, вечірнє катання під штучним освітленням), лінзи різних кольорів, категорій та форм. Ми допоможемо Вам у цьому розібратися.

  Гірськолижна маска - найважливіші параметри лінз

 • категорія фільтра в залежності від кількості світла, що пропускається (1-4 категорія);
 • колір фільтра (помаранчевий, рожевий, димчастий, прозорий, жовтий тощо);
 • форма лінзи (сферична, циліндрична).
 • Лижна маска - категорії лінз

  Існує 4 категорії фільтрів, які Ви можете вибрати в залежності від погодних умов (рівень освітленості, туман) та часу доби (день або вечір). 1 категорія - максимальне пропускання світла. Така лижна маска підходить для катання ввечері при штучному освітленні або сутінках; сонця та високих гір, підходить для катання в Альпах, Доломітах;

 • 4 категорія - мінімальне пропускання світла. Маска для сноуборду призначена для дуже яскравого сонця, підходить для катання на льодовиках, фрірайду у високих горах та сходження на гірські вершини.
 • З розвитком технологій з'явилися фотохромні лінзи (хамелеони), які можуть змінювати свою категорію, залежно від інтенсивності сонячного світла. Впровадження таких технологій дозволяє позбавитися необхідності возити з собою кілька лижних масок або змінювати фільтри в залежності від погоди. Така сноубордична маска може змінювати категорію затемнення від 1 до 3 або від 2 до 4. , нерівності та покращує контраст.

  Основні кольори:

  • оранжевий - гірськолижні окуляри з таким фільтром добре працюють у сонячну погоду і виділяють горби на білому схилі;
  • < рожевий - такі окуляри для сноуборду ідеально використовувати під час туману; /li>
  • жовтий - використовується при штучному освітленні;
  • димчастий - для яскравого сонця.

  Дзеркальне напилення на лінзах призначене для видалення відблисків , а також може мати декоративний характер.

  Гірськолижні маски - форма лінз

  1. Маска для сноуборду зі сферичною лінзою повторює форму ока і не спотворює зображення, тому підійде для любителів фрірайду, коли важливо бачити, що знаходиться "під ногами".
  2. Лижна маска з циліндричною лінзою - для трасового катання. Якщо фрірайд не ваша стихія, то можна не переплачувати за "сферу".

  Розмір маски

  Залежно від обличчя та бажаного огляду лижні маски виробляють різного розміру:

  • XL - на велику особу, призначену для чоловіків;
  • L - середній розмір;
  • M - жіноча гірськолижна маска, підходить також людям з невеликим обличчям;
  • дитяча гірськолижна маска - підходять дітям та підліткам.

  Сумісність із шоломом

  Практично всі лижні маски сумісні з шоломами. Якщо Ви бажаєте купити гірськолижну маску і гірськолижний шолом різних виробників, краще це робити одночасно або при покупці приносити елемент з собою. Оскільки різні виробники роблять свої прес-форми, деякі можуть не підійти один до одного.


  Лижні маски доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.