Гірськолижні куртки

Гірськолижні куртки

Якщо ви є любителем екстремальних видів спорту, то ніщо не повинно вам заважати для отримання справжніх гострих відчуттів, в тому числі і одяг. Гірськолижна куртка - один з найважливіших складових гарного відпочинку на гірськолижному курорті. Вона повинна бути не просто комфортною, але і відмінно зберігати тепло. Сучасний чоловічий верхній одяг для спуску по схилах — це поєднання стильного дизайну та високої якості. екіпірування. Вибрати підходящу з різноманітності моделей може бути складно. Для того, щоб клієнту було простіше зорієнтуватися, у зручному каталозі інтернет-магазину theride.com.ua на сторінці кожного товару представлено докладний опис та якісні фотографії, які дозволять оцінити зовнішній вигляд, особливості крою та колір. Характеристики чоловічої куртки для гірських лиж дають повне уявлення про її властивості. Купувати онлайн – просто та вигідно! Ви заощаджуєте не тільки гроші, але й час. Як правильно підібрати куртку для гірських лиж?

Щоб куртка служила довше і краще захищала від вітру та холоду, слід враховувати кілька факторів.

Матеріал утеплювача

Як утеплювач використовується натуральний пух або синтетичний утеплювач. Якщо плануються високі навантаження, а на вулиці не дуже холодно, зупиніть вибір на моделі із синтетичним утеплювачем. Така куртка практична, легка та доступна за ціною. Пух дуже добре зберігає тепло. Пухові чоловічі гірськолижні куртки підійдуть для катання в мороз.

TheRide рекомендує для активних зимові види спорту купувати моделі з мембраною. Технологічна тканина захистить від вітру та опадів, допоможе не промокнути навіть після падіння. Ще однією важливою функцією мембрани є відведення від тіла надлишків вологи та тепла. При активному фізичному навантаженні у звичайному одязі може бути дуже спекотно. Мембрана допомагає підтримувати оптимальний мікроклімат і робить катання максимально комфортним.

Елементи захисту від негоди

Погода на схилі буває не найсприятливіша. Сильний вітер чи сніг здатні завдати незручностей. У гірськолижній куртці для чоловіків повинні бути передбачені капюшон, вітрозахисна планка та регульовані манжети, щоб захиститися від продування та краще зберегти тепло.

Кишеньки

Не варто забувати про таку практичну деталь, як кишені. Вони допоможуть захопити на схил потрібні дрібниці. У каталозі theride.com.ua є моделі курток з кишенею для маски та з виходом для навушників.


Гірськолижні куртки доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.