Аксесуари до велокомп'ютерів

Велосипедні аксесуари до велокомп'ютерів - купити велосипедні аксесуари

У цьому розділі Ви знайдете безліч велосипедних аксесуарів до велокомп'ютерів на будь-який смак та гаманець. Навіщо потрібні велоаксесуари? Наприклад, за допомогою велокомп'ютера Ви можете вимірювати швидкість руху велосипеда, час у дорозі, час, середню швидкість. За допомогою пульсометра (Sigma Sport) можете виміряти свій пульс, задати рамки для пульсу, дізнатися середній пульс, максимальний, багато іншого.

Призначення велокомп'ютера

За допомогою електронного приладу, велокомп'ютера, можливе виконання аналізу певних параметрів, пов'язаних із переміщенням. Він представлений у вигляді невеликого пристрою, яке встановлюється на кермі звичайного чи електровелосипеда.

Бортовий електронний комп'ютер дозволяє відстежити пробіг велосипеда. Це важливо, тому що через певну кількість кілометрів потрібна заміна комплектуючих: ланцюги, зірок, тросиків перемикання, гальмівних колодок та інших. Завдяки отриманим даним технічне обслуговування не буде пропущено, всі заміни будуть виконані за планом. Саме тому велосипедний комп'ютер-спідометр необхідно купити кожному, тим більше, що його ціна невисока.

Яким може бути велоспідометр?

Навіть простий велокомп'ютер здатний видати багато інформації. На його дисплеї відображається:

 • частота обертання колеса;
 • загальний пробіг;
 • швидкість (поточна, середня, максимальна);
 • кілометраж поїздки;
 • час у дорозі.

У дорожчих моделях інформації збирається більше. Як додаткове обладнання може бути впроваджений інклінометр, секундомір, альтиметр, зворотний таймер, одометр. У такому випадку користувач отримає інформацію про потужність електродвигуна, власний пульс, витрати калорій, поточні параметри повітря і т.д. Але все ж таки, основне призначення такого обладнання – визначити показники руху.

Найбільш простими є магнітні моделі. Працює такий велоспідометр наступним чином: на спиці колеса кріпиться магніт, на вилці – датчик із герконом під керуванням Ардуїно. Коли магніт проходить біля геркона, відбувається замикання контактів і пристроєм зараховується оборот колеса. Швидкість та відстань розраховуються, виходячи із зазначеного в налаштуваннях кола колеса. Такий прилад буває провідний та бездротовий. У першому випадку передачі даних використовуються дроти, у другому – радіо чи блютуз канал. Купити бездротовий спідометр для велосипеда (велокомп'ютер) варто тим, хто хоче, щоб транспортний засіб виглядав акуратніше. Такі моделі оснащуються додатковими датчиками для вимірювання пульсу чи швидкості, з якою обертаються педалі. Для електровелосипедів рекомендують користуватися провідними велокомп'ютерами, так як у процесі роботи двигуна можуть виникати магнітні поля та інші перешкоди, що заважають роботі пристрою. Існують і GPS комп'ютери для велосипедів, купити які обов'язково потрібно затятим мандрівникам. Пристрої за допомогою супутникового сигналу розраховують відстань, швидкість та інші параметри, а потім надсилають їх на смартфон або комп'ютер.

Як підібрати велосипедні комп'ютери?

Ціна велокомп'ютера може бути досить високою, тому важливо підібрати саме той апарат, який необхідний. Насамперед необхідно визначити, яка інформація має бути отримана. Після цього слід звернути увагу на:

 • наявність підсвічування;
 • тип дисплея;
 • зручність розташування кнопок;
 • величину шрифту;
 • показники енергоефективності;
 • можливість перенесення даних.

Для кріплення обладнання можна користуватися скотчем або стяжками, у спеціалізованих магазинах можна купити додаткові пристрої для кріплення.

В інтернет-магазині theride.com.ua можна вибрати електронні спідометри (комп'ютери) для велосипеда, ціна підбирається індивідуально в залежності від обраної комплектації. Замовити та купити велоспідометр (електронний спідометр на велосипед) можна одразу на сайті компанії. Якщо з'явилися труднощі з вибором - достатньо зателефонувати, вказаним на сайті, і досвідчені менеджери підкажуть усі нюанси.

Якщо з'явилися труднощі з вибором - достатньо зателефонувати, вказаним на сайті, і досвідчені менеджери підкажуть усі нюанси.

Якщо з'явилися труднощі з вибором - достатньо зателефонувати, вказаним на сайті, і досвідчені менеджери підкажуть усі нюанси.


Аксесуари до велокомп'ютерів доставимо до вас у місто: Київ, Одеса, Херсон, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Суми, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Біла Церква, Житомир, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Кременчук, Мелітополь та інші райони України.